UAH
Стійка металева гайка/гвинт м3х5+6 (fm), жовта в Київ від інтернет-магазина Kopchinskij Leonіd Stanіslavovich, FOP | Купити Стійка металева гайка/гвинт М3х5+6 (FM), жовта Київ (Україна) | Kopchinskij Leonіd Stanіslavovich, FOP : Allbiz
EasySales+
Відгуків: 3
Kopchinskij Leonіd Stanіslavovich, FOP
+38 (063) 286-28-33
Стійка металева гайка/гвинт М3х5+6 (FM), жовта
  • Стійка металева гайка/гвинт М3х5+6 (FM), жовта
  • Стійка металева гайка/гвинт М3х5+6 (FM), жовта

Стійка металева гайка/гвинт М3х5+6 (FM), жовта

Код:00175
В наявності | Оптом і в роздріб
Ціна:
3 грн
Опт:
  • 2.7 грн/шт  - від 100 шт
Оплата:
Доставка:
Опис

Стійка металева. Дистанційна стійка під плати.

Металеві стійки з внутрішньою різьбою і гвинтом M3. Забезпечують міцний монтаж друкованих плат та інших елементів. Шестигранний перетин профілю стійки полегшує монтаж завдяки можливості використання ключа.

Металеві стійки з різьбленням M3. Висока механічна міцність дозволяє застосовувати ці стійки в конструкціях, схильних до великих механічних навантажень. Можуть використвуватись як міжплатні стійки, а також як стійка дистанційна, яка задає необхідну дистанцію між різними елементами та деталями.

Латунні шестигранні стійки для друкованих плат застосовують у промисловості, при складанні електроустаткування, де необхідно виключити ефект їх намагнічування. Дані стійки мають високі антикорозійні властивості, тим самим мають тривалий термін служби.

Стійки для друкованих плат та міжплатні стійки використовуються для монтажу друкованих плат у корпусах, де плати розміщуються одна над одною. Також стійки мають внутрішню різьбу і зовнішний гвинт (довжина гвинта 6 мм).

Характеристики:
Колір:жовтий
Інформація актуальна: 22.07.2024

Детальніше

Неймовірна ціна на Стійка металева гайка/гвинт М3х5+6 (FM), жовта в Київ (Україна) від компанії Kopchinskij Leonіd Stanіslavovich, FOP.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet